Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ranking szkół średnich z Lublina - Ile punktów potrzebujesz, aby się dostać

Utworzony przez kaśka, 19 marca 2010 r. o 10:33
a do biskupiaka się chyba nie nadaję. Słyszałam, że tam są modlitwy i wgl, bo to szkoła katolicka..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co myślicie o 4 LO ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
załamana.. napisał:
a do biskupiaka się chyba nie nadaję. Słyszałam, że tam są modlitwy i wgl, bo to szkoła katolicka..
Otóż powiem Ci, że katolickość w Bisq polega na tym, że na pierwszej lekcji przez "aż" pół min odmawiamy modlitwę, a w czwartki są msze na które chodzi garstka osób. Mamy wigilię klasową to nie jest sztywno tylko się wygłupiamy i wgl. Zapraszam na dni otwarte 19 maj godz. 10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ymm.. a jak poziom matmy? i geo? Bo wybieram się na mat-geo..?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matma- humany dostają najgorszych nauczycieli, nic na lekcjach nie robią, w pozostałych klasach jest wysoki poziom Jeśli chodzi o geo to mamy "ciocię" i "wujka", nie nauczysz się niczego ;p Daj może maila to podeślę Ci progi itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Progi znam, ale wszędzie są "podejrzanie" niskie, w porównaniu do średnich pkt..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto zauważyć, że osoby z tymi punktami koło 90 nie dają sobie rady i mają po kilka zagrożeń lub się przeniosły, ogólnie idąc do tej szkoły nie możesz sobie pozwolić na braki z gimn i być ogarniętym ze wszystkiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No więc, czy z liczbą 130pkt mogę myśleć o Biskupiaku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z I wyboru nie licz na mat-fiz, mat-geo i biol-chem, masz spore szanse na mat-inf i human
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak koło 145 powinnam mieć. A chciałabym do klasy menadżerskiej właśnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dasz z I wyboru to masz szanse tak na oko 80-90% ale z II wyboru jakby ktoś zrezygnował to na 100% Zapraszam na dni otwate czwartek g 10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jaki język przewidujecie w biskupiaku na mat-geo? Mi zależy na rosyjskim..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak jest z tym Business English? Trudne to? ; p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej, a co powiecie o mat-fizach w unii ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co myślicie o IV LO w Lublinie ? Interesuje mnie klasa lingwistyczna. Francuski czy hiszpański ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podział języków w Bisq jest wg stopnia znajomości, wybierasz jaki chcesz. O Busness English nic jeszcze nie wiadomo, ale na pewno przydatny. UWAGA w mat-geo jest WIĘCEJ godzin ang, ale NIE JEST on rozszerzony. Co do mat-fizu w Unii będziesz się męczyć 80% czasu na nauce polskiego i historii, polecam mat-fiz w Biskupiaku IV LO? Ja wybrałabym hiszpański, łatwiejszy i da się szybciej ogarnąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może jeszcze kilka słów o staszicu? ;d PS ja też wybrałabym hiszpański ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak z matmą w klasie menadżerskiej...? Nie jestem z matmy orłem, do tej pory wolałam przedmioty humanistyczne. Nadal lubię polski i WOS, ale totalnie męczy mnie historia. Poza tym uznałam, że matma bardziej przyda mi się do jakiejś pracy w biurze czy coś w te gusta ( mam rację ? ). Tak więc nie jestem jakąś miłośniczką matmy, ale zmęczę ją chyba . Tylko własnie interesuje mnie poziom tego przedmiotu w tej klasie... Bo jeśli to jest jakiś mega wysoki poziom, to chyba nie dam rady... A co to tego angielskiego i podziałów na stopnie znajomości to moim zdaniem super pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za głupota że Human to najgorsza klasa w Bisq. Humaniści którzy w tym roku skończyli szkołę byli najlepsza klasą na roczniku i mieli świetną polonistkę, historyka i anglistę. Wszyscy bardzo wymagali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga na matmę bo w Bisq można natrafić na kilku złych nauczycieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...